✔ Το Πρόγραμμα Μαθημάτων θα παραμείνει ίδιο για την εβδομάδα 12-15 Νοεμβρίου 2019




✔ Δείτε το Πρόγραμμα Μαθημάτων του Σχολείου συγκεντρωτικά >>


- Τα μαθήματα με ΠΡΑΣΙΝΟ χρώμα πραγματοποιούνται στο 1ο Εργαστηριακό Κέντρο (Ιτάνου 40, Κηπούπολη)

Τα μαθήματα με ΚΙΤΡΙΝΟ χρώμα πραγματοποιούνται στο 2ο Εργαστηριακό Κέντρο (Φιλικής Εταιρείας και Δαφέρμου, Αγία Αικατερίνη)

Τα μαθήματα με ΛΕΥΚΟ χρώμα πραγματοποιούνται στο κτίριο του 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ (Ελευθερίου Σκεπετζή 31, Κηπούπολη)


✔ Οι μαθητές του Σχολείου μας που τιμήθηκαν με Αριστεία και Βραβεία Προόδου





ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΣ: ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ  ΝΤΙΑΝΑ - Βαθμολογία: 19 9/10 - Τάξη Γ Οικονομίας

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ:

1. ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (19 7/10) Τάξη Γ Οικονομίας
2. ΚΙΑΣΣΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ (19 7/10) Τάξη Γ Πληροφορικής
3. ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΡΕΖΑΡΤΑ (19 7/10) Τάξη Γ Νοσηλευτικής
4. ΚΑΛΑΊΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (19 6/10) Τάξη Β Υγείας
5. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (19 3/10) Τάξη Β Υγείας
6. ΚΑΓΙΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ (20) Τάξη Α


Δ΄ ΤΑΞΗ

1. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 9/ 10 Δ ΠΛΗΡ.ΕΦ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 19 8/10 Δ ΠΛΗΡ.ΕΦ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
3. ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΕΙΡΗΝΗ 19 4/10 Δ ΟΙΚ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
4. ΤΑΣΤΑΝΕΛΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 19 3/10 Δ ΟΧΗΜ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
5. ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 3/10  Δ ΟΧΗΜ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
6. ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19 2/10 Δ ΠΛΗΡ.ΕΦ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
7. ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 1/10 Δ ΝΟΣ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
8. ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 18 8/10 Δ ΒΡΕΦ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
9. ΤΖΩΡΑΚΟΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 4/10 Δ ΜΗΧ ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ
10. ΜΗΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 18 4/10 Δ ΠΛΗΡ.ΕΦ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
11. ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 18 4/10 Δ ΗΛΕΚ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
12. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 3/10 Δ ΟΧΗΜ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 18 2/10 Δ ΟΙΚ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
14. ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 18 1/10 Δ ΒΡΕΦ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
15. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 17 9/10 Δ ΔΟΜ ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
16  ΧΕΝΑ ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ 17 9/10 ΔΨΥΚΤ. ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
17. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 4/ 10 ΔΞΕΝ. ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ 


Γ΄ ΤΑΞΗ

1. ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ ΝΤΙΑΝΑ 19 9/10 ΓΟΙΚ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 19 7/10 ΓΟΙΚ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
3. ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΡΕΖΑΡΤΑ 19 7/10 ΓΝΟΣ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
4. ΚΙΑΣΣΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ 19 7/10 ΓΠΛΗΡ.ΕΦ ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
5. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 6/10 ΓΜΗΧ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
6. ΡΟΔΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 19 3/10 Γ ΒΡΕΦ . ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
7. .ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 19 ΓΟΙΚ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
8. ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 ΓΠΛΗΡ.ΕΦ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
9. ΛΑΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 8/10 Γ ΘΕΡΜ ΑΡΙΣΤΕΙΟ - ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔ ΟΥ
10. ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 8/10 ΓΗΛΕΚ ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟ Υ
11. ΑΛΕΤΡΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 18 7/10 ΓΟΧΗΜ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
12. ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ –ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 18 3/10 ΓΟΙΚ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
13. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 18 3/10 ΓΜΗΧ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
14. ΚΟΝΔΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 3/10 ΓΟΧΗΜ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
15. ΑΣΗΜΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 18 2/10 ΓΟΙΚ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
16. ΤΖΙΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΓΔΟΜ. ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
17. ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16 7/10 ΓΞΕΝ. ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ


B΄ ΤΑΞΗ           

1. ΚΑΛΑΊΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 19 6/10 ΒΥΓ.1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19 3/10 ΒΥΓ.2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
3. ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 2/10 ΒΟΙΚ.2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
4. ΜΠΟΥΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 19 1/10 ΒΥΓ.2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
5. ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19 1/10 ΒΜΗΧ.1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
6. ΙΟΡΝΤΑΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑ 19 ΒΠΛΗΡ.1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
7. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 9/10 ΒΥΓ.3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
8. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 18 8/10 ΒΔΟΜ ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
9. ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 18 8/10 ΒΥΓ.1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
10. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 7/10 ΒΥΓ.3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
11. ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 7/10 ΒΜΗΧ.3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
12. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 6/10 ΒΔΟΜ. ΑΡΙΣΤΕΙΟ
13. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 18 6/10 ΒΜΗΧ. 3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
14. ΚΑΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 18 5/10 ΒΥΓ. 1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
15. ΛΕΜΠΕΝΤ ΟΛΓΑ 18 5/10 ΒΥΓ1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
16. ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΑΡΕΤΗ 18 5/10 ΒΥΓ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
17. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 5/10 ΒΜΗΧ. 1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
18.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 4/10 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
19. ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 4/10 ΒΗΛΕΚ. 1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
20. ΣΗΜΑΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18 4/10 ΒΥΓ.3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
21. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 4/10 ΒΜΗΧ.3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
22  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 3/10 Β ΗΛΕΚ.2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
23. ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 2/10 ΒΟΙΚ.2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
24. ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 1/10 ΒΜΗΧ.3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
25. ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18 1/10 ΒΜΗΧ.2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
26. ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 17 7/10 ΒΠΛΗΡ.2 ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
27. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 17 5/10 ΒΟΙΚ.1 ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ


A΄ ΤΑΞΗ           

1. ΚΑΓΙΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 20 ΑΥ1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
2. ΜΟΥΧΑΜΑΝΤ ΤΑΧΑ ΦΑΕΖ 19 6/10 ΑΤ3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
3. ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 19 5/10 ΑΥ1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
4. ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 19 5/10 ΑΥ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
5. ΣΚΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 19 5/10 ΑΥ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 19 4/10 ΑΥ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
7. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19 3/10 ΑΤ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΚΗ 19 2/10 ΑΥ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
9. ΤΣΕΝΤΕΛΙΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19 2/10 ΑΤ4 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
10. ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 1/10 ΑΤ1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ- ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ
11. ΜΠΙΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19 1/10 ΑΥ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
12. ΜΠΟΓΚΝΤΑΝΟΒΙΤΣ ΤΑΤΙΑΝΑ 18 9/10 ΑΥ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
13. ΓΙΑΟΥΡΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18 9/10 ΑΤ1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
14. ΠΙΡΟΤ ΟΜΕΡ ΑΧΜΕΤ 18 6/10 ΑΤ3 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
15. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 18 6/10 ΑΥ1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
16. ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 3/10 ΑΤ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
17. ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 3/10 ΑΤ4 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
18. ΓΙΑΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 3/10 ΑΤ1 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
19. ΜΑΝΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 18 2/10 ΑΥ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ
20. ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 18 2/10 ΑΥ2 ΑΡΙΣΤΕΙΟ


✔ Ημερίδα "Ολιστική προσέγγιση στη Σκλήρυνση κατά πλάκας" στο 4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ το Σάββατο 2/11/2019



(Κάντε "κλικ" στην εικόνα για να τη δείτε μεγαλύτερη)



✔ Ο Δήμαρχος Ηρακλείου τίμησε με την παρουσία του τον Αγιασμό του 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Ηρακλείου (11/9/2019)



 

Πραγματοποιήθηκε το βράδυ της 11ης Σεπτεμβρίου 2019 ο καθιερωμένος αγιασμός στο 4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ηρακλείου, με τη συμμετοχή των εκπαιδευτικών και των μαθητών του Σχολείου

Τίμησαν με την παρουσία τους την τελετή και απεύθυναν χαιρετισμό στους μαθητές:
  • Ο κ. Βασίλειος Λαμπρινός, Δήμαρχος Ηρακλείου
  • Ο κ. Νικόλαος Αγγελάκης, Αντιδήμαρχος Παιδείας Ηρακλείου
  • Ο κ. Γιώργος Πανσεληνάς, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Κρήτης
  • Η κ. Αφροδίτη Μιχαηλίδη, Διευθύντρια του 1ου Εργαστηριακού Κέντρου Ηρακλείου

Απονεμήθηκαν Βραβεία στους επιτυχόντες μαθητές για την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, καθώς και στους μαθητές που συνέβαλαν ενεργά στις κοινωνικές δράσεις του Σχολείου μας.







 
Ο κ. Βασίλειος Λαμπρινός, Δήμαρχος Ηρακλείου


Ο κ. Νικόλαος Αγγελάκης, Αντιδήμαρχος Παιδείας Ηρακλείου

Ο κ. Γιώργος Πανσεληνάς, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής Κρήτης

Η κ. Αφροδίτη Μιχαηλίδη, Διευθύντρια του 1ου Εργαστηριακού Κέντρου Ηρακλείου

Η κ. Μάρκος Αναγνωστάκης, Διευθυντής του 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Ηρακλείου

Η κ, Χριστίνα Δρακάκη, συντονίστρια της εκδήλωσης