✔ Το Πρόγραμμα των μαθημάτων ανά Τμήμα (ισχύει από την Τρίτη 17 Οκτωβρίου 2017)





Τα μαθήματα με ΠΡΑΣΙΝΟ φόντο πραγματοποιούνται στο 1ο Εργαστηριακό Κέντρο

Τα μαθήματα με ΚΙΤΡΙΝΟ φόντο πραγματοποιούνται στο 2ο Εργαστηριακό Κέντρο

Τα μαθήματα χωρίς φόντο πραγματοποιούνται στο 4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ


✔ Οι αριστούχοι του 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ για το σχολικό έτος 2016-17




Σημαιοφόρος:

  • ΜΑΝΙΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (τάξη Γ' Οικονομίας)


Παραστάτες:

  • ΦΑΣΟΥΛΑ  ΕΛΕΝΗ  (τάξη Γ' Βρεφονηπιοκομίας)
  • ΚΥΡΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (τάξη Γ' Δομικών)
  • ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (τάξη Β' Μηχανολογίας-2)
  • ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (τάξη Β' Πληροφορικής)
  • ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (τάξη Β' Πληροφορικής)
  • ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ ΝΤΙΑΝΑ (τάξη Α' Υπηρεσιών-3)




ΑΡΙΣΤΕΙΑ & ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΡΟΟΔΟΥ
για το σχολικό έτος 2016-17


Α’ ΤΑΞΗ

Ονοματεπώνυμο

Τμήμα φοίτησης
Βαθμός
Απονομή
ΜΠΕΡΜΠΕΡΙ ΝΤΙΑΝΑ
Α3 Υπηρεσιών
19,7
Αριστείο+Βραβείο
ΚΙΑΣΣΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ
Α1 Τεχνολογίας
19,3
Αριστείο+Βραβείο
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Α3 Υπηρεσιών
19,1
Αριστείο
ΠΑΡΑΒΟΛΙΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α3 Υπηρεσιών
18,9
Αριστείο
ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Α3 Υπηρεσιών
18,7
Αριστείο
ΑΛΕΤΡΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
Α2 Τεχνολογίας
18.5
Αριστείο+Βραβείο





Β’ ΤΑΞΗ

Ονοματεπώνυμο

Τμήμα φοίτησης
Βαθμός
Απονομή
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Β2 Μηχανολογίας
19,2
Αριστείο+Βραβείο
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
Β Πληροφορικής
19,1
Αριστείο+Βραβείο
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β Πληροφορικής
19,1
Αριστείο+Βραβείο
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ 
Β Οικονομίας
19,0
Αριστείο+Βραβείο
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Β Πληροφορικής
18,5
Αριστείο
ΤΑΣΤΑΝΕΛΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
Β2 Μηχανολογίας
18,4
Αριστείο
ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β Υγείας
18,2
Αριστείο+Βραβείο
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΕΙΡΗΝΗ
Β Οικονομίας
18,1
Αριστείο
ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β Ηλεκτρολογίας
16,8
Βραβείο
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
Β Δομικών
16,6
Βραβείο





Γ’ ΤΑΞΗ

Ονοματεπώνυμο

Τμήμα φοίτησης
Βαθμός
Απονομή
ΜΑΝΙΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Γ Οικονομίας
19,3
Αριστείο+Βραβείο
ΦΑΣΟΥΛΑΕΛΕΝΗ
Γ Βρεφονηπιοκ.
19,0
Αριστείο+Βραβείο
ΚΥΡΛΑΚΗΕΙΡΗΝΗ
Γ Δομικών
18,8
Αριστείο+Βραβείο
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Γ Ηλεκτρολογίας
18,8
Αριστείο+Βραβείο
ΖΑΒΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Γ Νοσηλευτών
18,7
Αριστείο+Βραβείο
ΚΩΣΤΑΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
Γ Οικονομίας
18,7
Αριστείο
ΜΕΜΜΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
Γ ΠΛΗΡ-Λογισμικό
18,4
Αριστείο+Βραβείο
ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Γ ΠΛΗΡ- Δικτύων
18,2
Αριστείο+Βραβείο
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
Γ ΠΛΗΡ- Δικτύων
18,2
Αριστείο+Βραβείο
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Γ1 Οχημάτων
17,1
Βραβείο
ΠΕΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ  Τουριστικών
16,7
Βραβείο





Δ’ ΤΑΞΗ

Ονοματεπώνυμο

Τμήμα φοίτησης
Βαθμός
Απονομή
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Δ ΠΛΗΡ-Λογισμικό
20
Αριστείο+Βραβείο
ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Δ Οικονομίας
19,5
Αριστείο+Βραβείο
ΠΑΝΤΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
Δ Οικονομίας
19,5
Αριστείο+Βραβείο
ΤΖΩΡΑΚΟΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Δ Μηχανολογίας
19,3
Αριστείο+Βραβείο
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Δ Δομικών
19,0
Αριστείο+Βραβείο
ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Δ Ηλεκτρολογίας
18,8
Αριστείο+Βραβείο
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ Οικονομίας
18,7
Αριστείο
ΚΟΓΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Δ Οχημάτων
18,6
Αριστείο+Βραβείο
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Δ Οικονομίας
18,5
Αριστείο
ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ Οικονομίας
18,5
Αριστείο
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δ Ηλεκτρολογίας
18,5
Αριστείο
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
Δ Μηχανολογίας
17,6
Βραβείο
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Δ ΠΛΗΡ- Δικτύων
16,2
Βραβείο