✔ Το Νέο Πρόγραμμα Μαθημάτων (ισχύει από Δευτέρα 29η Νοεμβρίου έως Παρασκευή 3η Δεκεμβρίου 2021)



Από τη Δευτέρα 1 Νοεμβρίου 2021 τίθεται σε λειτουργία για τις δημόσιες σχολικές μονάδες η πλατφόρμα edupass.gov.gr, η οποία αποτελεί ένα επιπλέον εργαλείο για την υγειονομική θωράκιση της δια ζώσης λειτουργίας των δημόσιων εκπαιδευτικών δομών. Χάρη στο edupass.gov.gr o Διευθυντής της σχολικής μονάδας θα μπορεί ανά πάσα στιγμή να επιβεβαιώνει ότι εντός της σχολικής μονάδας βρίσκονται μόνο πρόσωπα (μαθητές/τριες, εκπαιδευτικοί/μέλη Ε.Ε.Π.-Ε.Β.Π., επισκέπτες), τα οποία πληρούν τις προϋποθέσεις φυσικής παρουσίας στη δια ζώσης εκπαιδευτική διαδικασία.

Υπόχρεοι υποβολής στην πλατφόρμα edupass.gov.gr δήλωσης συμμετοχής με φυσική παρουσία στη δια ζώσης εκπαιδευτική διαδικασία στις δημόσιες σχολικές μονάδες είναι: (α) οι μαθητές/τριες, (β) το εκπαιδευτικό προσωπικό και μέλη Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.), (γ) κάθε άλλο φυσικό πρόσωπο, που συμμετέχει με φυσική παρουσία σε κάθε είδους εκπαιδευτική διαδικασία που διενεργείται εντός των χώρων της δημόσιας εκπαιδευτικής δομής («επισκέπτες»)

Α) Σε περίπτωση που έχουν εμβολιασθεί ή που έχουν νοσήσει εντός του τελευταίου εξαμήνου η δήλωση αυτή πρέπει να γίνει μία μόνο φορά και Β) σε περίπτωση υποβολής σε διαγνωστικό (rapid/PCR) ή αυτοδιαγνωστικό έλεγχο (self test), όσες φορές απαιτείται από το εκάστοτε ισχύον πλαίσιο, π.χ. για τους μαθητές που δεν έχουν εμβολιασθεί/νοσήσει εντός του τελευταίου εξαμήνου η αντίστοιχη δήλωση στο edupass.gov.gr πρέπει να υποβάλλεται δύο φορές την εβδομάδα (κάθε Τρίτη και Παρασκευή).

_________



_____________________________________________________

- Τα μαθήματα με ΠΡΑΣΙΝΟ χρώμα πραγματοποιούνται στο 1ο Εργαστηριακό Κέντρο (Ιτάνου 40, Κηπούπολη)

Τα μαθήματα με ΚΙΤΡΙΝΟ χρώμα πραγματοποιούνται στο 2ο Εργαστηριακό Κέντρο  (Φιλικής Εταιρείας και Δαφέρμου, Αγία Αικατερίνη)

Τα μαθήματα με ΛΕΥΚΟ χρώμα πραγματοποιούνται στο κτίριο του 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ  (Ελευθερίου Σκεπετζή 31, Κηπούπολη)


(Η κάθε διδακτική ώρα θα ξεκινάει την ώρα που αναγράφεται στον παρακάτω πίνακα)


ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ του 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ




Αριθμ. Δ1α/Γ.Π.οικ. 55254/2021

(ΦΕΚ Β' 4187/10-09-2021)

Άρθρο 9

✔ Προϋποθέσεις αποχής από την διά ζώσης διδασκαλία και ένταξης στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση:

1. Η παρακολούθηση μαθημάτων μέσω εξ αποστάσεως εκπαίδευσης είναι δυνατή στις εξής περιπτώσεις:

✔ Πρώτη Έκθεση Εσωτερικής Αξιολόγησης του Εκπαιδευτικού Έργου του 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Ηρακλείου



Διαβάστε τη συνοπτική μορφή της Έκθεσης (για ανάρτηση στην ιστοσελίδα, όπως προβλέπεται στην 108906/ΓΔ4/10-9-2021 Υ.Α.)


Πρώτη Έκθεση Εσωτερικής Αξιολόγησης του Εκπαιδευτικού Έργου του 4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ηρακλείου


✔ Η εορτή της 28ης Οκτωβρίου 2021 στο Σχολείο μας


Στη σχολική εορτή της 28ης Οκτωβρίου παραδόθηκε η Σημαία από τον Διευθυντή του Σχολείου μας κ. Μάρκο Αναγνωστάκη στην αριστούχο μαθήτρια Ειρήνη Θεργιάκη και στους παραστάτες μαθητές.

Τιμήθηκαν με Αριστεία & Βραβεία Προόδου όλοι οι αριστούχοι μαθητές του Σχολείου μας.




Απονεμήθηκε τιμητική πλακέτα για την προσφορά του στο Σχολείο μας στον επί σειρά ετών Επιστάτη του Σχολείου μας Βαγγέλη Αλεξάκη που συνταξιοδοτήθηκε.



Οι μαθητές διοργάνωσαν τη σχολική εορτή με αφηγήσεις, απαγγελίες και τραγούδια, με την εμψύχωση της κ. Ευαγγελίας Κούσαρη, φιλολόγου του Σχολείου μας.



✔ Απονομή Αριστείων & Βραβείων Προόδου στους αριστούχους μαθητές του Σχολείου μας στην σχολική εορτή της 27ης Οκτωβρίου 2021

 



ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΣ: 

ΘΕΡΓΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (Τμήμα Β1 Οικονομίας)

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ:

ΜΟΧΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ (Τμήμα Β2 Υγείας)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Τμήμα Β Δομικών)
ΜΠΑΛΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (Τμήμα Α4)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (Τμήμα Α5)



Α' ΤΑΞΗ

ΤΜΗΜΑ Α1
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Α2
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΟΥΡΓΕΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Α3
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Α4
ΜΠΑΛΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΠΕΡΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΠΟΥΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Α5
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΠΡΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Α6
ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ


Β’ ΤΑΞΗ

ΤΜΗΜΑ Β1 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΘΕΡΓΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΙΑΓΙΑ ΖΑΜΠΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΥ ΝΙΚΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β2 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΝΤΑΝΤΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β3 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΑΔΑΜ ΑΝΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β1 ΥΓΕΙΑΣ
ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΘΕΜΙΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β2 ΥΓΕΙΑΣ
ΜΟΧΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΟΧΙΑΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΠΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΠΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β3 ΥΓΕΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Β4 ΥΓΕΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Β5 ΥΓΕΙΑΣ
ΚΕΥΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β6 ΥΓΕΙΑΣ
ΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Β1 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Β2 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΚΡΙΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β3 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β4 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β1 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Β2 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΛΑΟΥΤΑΡΗ ΕΛΠΙΔΑ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Β ΔΟΜΙΚΩΝ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Β ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΜΑΝΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ


Γ' ΤΑΞΗ

ΤΜΗΜΑ Γ ΔΟΜΙΚΩΝ
ΤΣΕΝΤΕΛΙΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΙΑΟΥΡΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΑΡΣΟΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΛΥΡΙΤΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΛΙΟΤΣΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΑΝΟΥΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 
ΣΚΟΥΒΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ ΔΙΚΤΥΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ 
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Γ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ 
ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΠΟΓΚΝΤΑΝΟΒΙΤΣ ΤΑΤΙΑΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ1 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΠΕΡΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ2 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
ΣΚΟΥΛΑ ΕΥΘΑΛΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ
ΖΑΧΑΡΕΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Γ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ 
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΠΙΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ1 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΚΑΓΙΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΒΕΡΓΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ2 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΧΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Γ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ
ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
ΤΑΜΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΠΟΥΡΕΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΛΟΥΚΑΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ1 ΘΕΡΜΟΫΔΡΑΥΛΙΚΩΝ
ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ2 ΘΕΡΜΟΫΔΡΑΥΛΙΚΩΝ
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ ΨΥΚΤΙΚΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ / ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΡΟΟΔΟΥ

ΤΜΗΜΑ Γ1 ΟΧΗΜΑΤΩΝ
ΔΡΑΜΗΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΓΙΑΣΜΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ2 ΟΧΗΜΑΤΩΝ
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ Γ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ-ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΛΙΤΣΑΝΙ ΡΕΦΑΝ / ΑΡΙΣΤΕΙΟ